Systemy transportujące

Systemy transportujące

Rozwiązania prototypowe

Dostarczamy kompletne systemy transportujące i dozujące do maszyn obsługujących wyroby gotowe oraz poszczególne podzespoły. Zostają one odpowiednio dostosowane do przyszłego przeznaczenia – dotyczy to nie tylko samego typu produktów (m.in. chemicznych, spożywczych), ale również ich postaci: sypkiej, stałej, ciekłej. Równie istotne jest dopasowanie długości linii oraz modułów, w szczególności w przypadku gromadzenia na jednej linii produktów z wielu, różnych źródeł.

Jako doświadczony producent linii transportujących i dozujących dokładnie zapoznajemy się z działalnością naszych Klientów, przed przystąpieniem do zaprojektowania oraz wykonania najodpowiedniejszych rozwiązań. Dopasowujemy się nie tylko do oczekiwań i wytycznych Klientów, ale również służymy własnymi sugestiami oraz pomysłami, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Należy do nich zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów automatyzacji, a także podniesienia jakości wykonawstwa (w tym dokładniejszego dozowania).

Jednym z projektów, którym możemy się pochwalić było zaprojektowanie oraz wdrożenia układu sterowania dla wewnętrznego przenoszenia gotowego wyrobu. Łączna długość transportu produktów przekraczała 100 metrów. Zadaniem systemu było zebranie wyrobów z kilku maszyn pakujących i dostarczenie ich do magazynu zakładu.

Opracowaliśmy również rozwiązanie do materiałów sypkich, tj. mąka dla urządzeń pracujących w młynie. Układ pełnił funkcję globalnego systemu, transportując materiały również pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami obiektu.


pozostała oferta