Systemy sterowania obiektami przemysłowymi

Systemy sterowania obiektami przemysłowymi

Nowoczesne techniki sterowania obiektami

Przedsiębiorstwo Aprotech jest firmą, która dostarcza innowacyjne rozwiązania z zakresu automatyzacji. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i na bieżąco adaptujemy nowości, co pozwala nam na zaoferowanie Klientom zaawansowanych technologii znacznie usprawniających działanie zarówno poszczególnych komórek zakładów produkcyjnych, jak i całych obiektów.

Kompleksowo wykonujemy systemy sterowania obiektami przemysłowymi o różnym stopniu złożoności. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania dostosowane do wymagań naszych Klientów. Możemy poszczycić się między innymi implementacją układu sterowania oświetleniem stadionu, opierającego się na sieciowym połączeniu kilkunastu szaf.

Połączenie oparte jest na sieci CAN, a całkowita jego długość jest bliska 1000m. System umożliwia kontrolowanie napięcia zasilania w różnych punktach, a na podstawie tych informacji podejmowana jest decyzja o załączeniu oświetlenia awaryjnego oraz antypanicznego.

Zachęcamy do skorzystania ze stworzonego przez nas układu sterowania dla systemu pożarowego dużego obiektu przemysłowego. W projekcie tym zastosowana została matematyczna metoda kontroli szczelności układu hydraulicznego wody sieciowej. Rozwiązanie to pozwala na kontrolę ciśnienie wody w instalacji, a na podstawie obliczonych rozbiorów wody podejmowana jest decyzja o awaryjnym odcięciu zasilania z sieci miejskiej. Zaawansowane techniki kierowania obiektami przemysłowymi, rekreacyjnymi oraz użyteczności publicznej są naszą specjalnością ? zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami, którzy chętnie doradzą dostosowane do konkretnej jednostki rozwiązanie i przygotują dla Państwa w pełni spersonalizowaną ofertę.


pozostała oferta