Projektowanie układów elektronicznych

Projektowanie układów elektronicznych

Zaawansowane układy elektroniczne

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów od kilku lat zajmujemy się projektowaniem układów elektronicznych wraz z dostawą rozwiązań mechanicznych, m.in. obudowy, radiatory, podzespoły mechaniczne.

Jesteśmy w stanie przedstawić Państwu kompleksową ofertę w zakresie dostarczenia bądź modyfikacji istniejącego produktu. Zgodnie
z oczeki­waniami przedstawiamy koncepcję projektu na podstawie której:

  • wykonujemy projekt PCB oraz projekt oprogramowania mikroprocesora,
  • prowadzimy procedury testów,
  • przekazujemy odpowiednio przygotowany proces produkcyjny wraz z dokumentacją towarzyszą.

Świadczymy również usługi outsourcingu produkcyjnego. W zależności od zgłaszanych potrzeb, możemy zaopiekować się produkcją poszczególnych podzespołów w ujęciu globalnym. Klienci korzystający z takiej formy współpracy potwierdzają uzyskanie zauważalnych korzyści ekonomicznych, co wynika m.in. z eliminacji kosztów związanych bezpośrednio z produkcją poszczególnych podzespołów.

Jednym z projektów, którego efektem końcowym możemy się pochwalić było doprojektowanie oraz wdrożenie interfejsu użytkownika
z przekształtnikiem mocy. Projekt ten polegał na zaprojektowaniu panelu operatora, który zawierał wyświetlacz graficzny oraz przyciski funkcyjne. W efekcie końcowym przekształtnik mocy rozbudowany został o kolejne, wcześniej niedostępne funkcje, takie jak: komunikacja sieciowa, możliwość zdalnego sterowania, funkcje związane z trybem pracy urządzenia.


pozostała oferta