Bezpieczeństwo maszyn i urządzeń

Bezpieczeństwo maszyn i urządzeń

Bezpieczne maszyny i urządzenia

Obowiązujące obecnie przepisy w zakresie BHP w zakładach pracy narzucają zarówno na producentów, jak również na operatorów rozmaitych urządzeń konieczność spełnienia wymagań określonych prawem. Niestety, bezpieczeństwo maszyn nadal stanowi dziedzinę, w której pozostało wiele do zrobienia. Niedostosowane do wymagań urządzenia oraz użytkowanie ich niezgodnie z przeznaczeniem wciąż stanowi przyczynę licznych wypadków przy pracy, kończących się nierzadko nawet utratą życia, a najczęściej uszczerbkiem na zdrowiu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz mając na uwadze dobro osób codziennie narażonych na zagrożenie ze strony urządzeń przemysłowych, przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Proponujemy Państwu usługi doradcze związane z zapewnieniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa maszyn znajdujących się w obrębie zakładów produkcyjnych, fabryk, magazynów czy też innych obiektów zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Na podstawie wyników wcześniej przeprowadzonego audytu dostarczamy kompletne systemy zabezpieczeń nie tylko dla urządzeń autonomicznych, ale również dla linii technologicznych.

Zakres naszych usług obejmuje:

  • Inwentaryzację,
  • analizę ryzyka,
  • ocenę zgodności,
  • koncepcję rozwiązania,
  • wykonawstwo,
  • walidację.

Projekty bezpieczeństwa maszyn implementujemy skutecznie dzięki ogromnej wiedzy oraz przygotowaniu naszej kadry inżynierskiej, o które nieustannie dbamy. Po naszej stronie jest odpowiedzialność projektanta, producenta oraz dostawcy.

Zapraszamy do nawiązania współpracy i skorzystania z usług doradczych oferowanych przez Aprotech.


pozostała oferta